خرید اینترنتی آفتابگیر و بادگیر پنجره ماشین خرید لوازم آشپزخانه قیمت ماشین خرید پستی با پشتیبانی فهرست فروشگاه های هشت خرید فصل اول شهرزاد صفحه خرید اینترنتی خرید گل سر طرح ایران شاپ می خرید پرزگیر دوکاره ثبت آگهی رایگان ماشین در بوق خرید قالب وردپرس خرید از فروشگاه پرزگیر دوکاره arso لوازم آشپزخانه دکوراسیون خرید لپ تاپ استوک
حذف در پنل کاربری [X]

هدایت به بالای صفحه

تعرفه نصب انواع ویندوز ، درایورهای سخت افزاری، آنتی ویروس، نرم افزار های عمومی
برای نصب انواع ویندوز باید سراغ افراد متخصص را بگیریم ، چون درصورتی که ویندوز کامپیوتر یا لب تاپ به صورت تخصصی از محیط داس نصب نشده باشد عمر آن کوتاه بوده و آسیب دیده و زود ویروسی می شود یا غیرفعال گردیده و مستلزم هزینه برای نصب دوباره می باشد. تکنسین های حرفه ای ما در این زمینه می توانند ما را یاری کنند بطوریکه در ابتدا سیستم شما را بررسی می کنند. پس از اطمینان از رفع مشکلات سخت افزاری و نرم افزاری اقدام به نصب ویندوز یا نرم افزارهای مورد نیاز شما می کنند.نصب نرم افزارهایی مانند آفیس، انواع آنتی ویروس ها و برنامه های گرافیکی نیز از جمله کارهایی است که توسط متخصصین نصب ویندوز در مجموعه رایان تک انجام می شود.در صورتی که کار نصب ویندوز را به افراد غیر متخصص بسپاریم، ممکن است مشکلات عدیده ای پیش بیاید که مجبور باشیم چند برابر هزینه های نصب برنامه و ویندوز خرج کنیم. پس این نکته را در نظر داشته باشید که هزینه های ابتدایی و مورد نیاز مانند نصب ویندوز بصورت حضوری ، هیچگاه به ضرر کسی تمام نمی شود، بلکه با پرداخت این هزینه ها عمر وسایل خود را افزایش داده ایم و همچنین از پرداختن هزینه های اضافی تعمیرات و خرید قطعات گوناگون تا حد زیادی جلوگیری کرده ایم و هم اینکه همه چیز بصورت حضوری و امنیت بالا صورت می گیرد.

کارشناسان ما آماده ارائه خدمات مربوط به نصب ویندوز در محل شما بصورت حضوری هستند جهت هماهنگی با شماره 09*********مجموعه رایان تک تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنند.قبل از تماس با کارشناسان مجموعه از اطلاعات خود در سیستم بک آپ و پشتیبان تهیه نمایید، یا اگر نمی توانید از کارشناسان ما بخواهید که این اقدام را انجام دهند . این مجموعه هیچ گونه تعهدی در قبال از دست رفتن اطلاعات به دلایل مربوط به خطای سیستمی ندارد.

تعرفه خدمات برای سال


ردیفعنوان خدماتتعرفه به تومان
1تشخیص و نصب بهترین ویندوز متناسب با سیستم شما - کامپیوتر/ لب تاپ
2نصب درایور های سخت افزاری - کامپیوتر / لب تاپ
3نصب آنتی ویروس شرکتی غیر ارجینال
4نصب برنامه های ضروری و کاربردی برای سیستم شما
5پشتیبان گیری از اطلاعات قبل از نصب ویندوز بسته به مدت زمان آن
6هزینه ایاب و ذهاب